Červenec 2015

Lázně

12. července 2015 v 9:57 | František
Zdravím , od úterka 14.7 do 11.8 .2015 jsem v lázních po úrazu. Protože nevlastním chytrý telefon a další vymoženosti s napojením na internet ,nejspíše budu mít malou příležitost vstupovat do blogu. Jinak přeji všen pěkné prožití léta bez nemocí a úrazů.

Život ve snu

7. července 2015 v 21:32 | František
Život ve snu .Je tady problém, málokdo sice ledacos ve snu prožije ale máloco z toho potom dokáže popsat a když už ,tak jde většinou o negativní sny, noční běsy, připomenutí nějakého zážitku, projev k momentálnímu nervovému zatížení.
Já bych to zkusil otočit na Sen o životě, jistě lepším než ten co momentálně žijeme, plný pohody, krásy a odplavující všechno to zlé co nás za den potkalo.
Pokud někdo žije ve snu, měl by se připravit na to ,že každý sen jednou končí a procitnutí nebývá příjemné.Když jsme mladí, vzdělaní a přiměřeně krásní a přitažliví, může se splnit sen, potkáme krásnou dívku, máme úspěch v zaměstnání, postupujeme po společenském žebříčku, nic nám nechybí.A z toho snu může přijít nečekané probuzení, ta Vaše krásná můza se spustí s kolegou nebo rovnou Vaším šéfem , když se bráníte, zatratíte práci a jdete logicky dolů. Rodina se rozpadne, když se dáte při rozvodu Vás oškubou atd. A to je, nebo už se to stalo dříve ,konec snu (snění). Když už jak se říká padnete na hubu, je třeba vstát, oklepat a jít dál. V takových momentech také poznáte kdo z Vašich přátel byl opravdový a kdo se jen vezl s Vámi v expresu a když jste musel přesednout do místního couráku , se prostě ztratil, najednou Vás přehlíží nebo ne příliš pravděpodobně polituje.
Ono je určitě lepší žít v reálném prostředí , maximálně se snažit v rámci možností a vytyčovat si splnitelné cíle, hrady z písku mohou vypadat mohutně ale spláchne je první vlna nebo se přes ně přežene houf výrostků a zůstanete stát s prázdnýma rukama,Já tomu říkám cesta se záchytnými body ,aby při případném maléru jste nedopadl až na dno ale měl něco z čeho můžete znovu vyjít, znovu nabrat dechu .