Červenec 2013

Konspirační teorie

31. července 2013 v 12:50 | František
Konspirační teorie, možná pravda, možná výmysl, dnes a denně někdo konspiruje, pomlouvá, snaží se kamarádovi, nadřízenému podrazit nohy, pro hezčí manželku, větší plat nebo proto ,že po něm někdo chce aby v práci vyvíjel znatelnou činnost.
Evropa nám vyčítá odpor proti Romům, různí tzv. ochránci lidských práv mluví o rasovém podtextu atak.Já bych řekl,že rasové důvody jsou až na posledním místě,menšinové etnikum se prostě musí přizpůsobit většině alespoň navenek a nezavdávat příčinu k odporu.
Jsem už v důchodu, ale celý život jsem pracoval až nad míru, místo osmi hodin to bylo někdy i deset denně, ráno jsem vstával z důvodu dojíždění o půl páté, logicky jsem musel jít spát do 22. hodiny. Poslední 3 roky před důchodem jsem dokonce dělal nepřetržitě 12 hodinové směny takže jsem měl volno i v týdnu a o víkendu byl v práci, po takové noční prostě musíte jít spát alespoň 6 hodin, tedy ve dne, vlastní dům lze zajistit, vypnout zvonek, telefon atd. Pokud se Vám pod okny někdo hlasitě baví, děti pokřikují a tak musíte si vypěstovat ignoraci vnějších zvuků.
Lidé co ráno vstávají prostě nesnesou,že sousedé nepracující, žijící na dávkách k tomu si přivydělávající tzv. sběrem kovů což většinou je vlastně krádež na soukromém nebo obecním majetku, hlučí, slaví a žijí do dvou v noci, ráno pěkně pospávají.K tomu drobná kriminalita, mládež v partách, různé excesy a napadení lidí jsoucích z práce, kina atd.
Konspirační teorie,že vše někdo řídí, podněcuje vezmou lehce za své, denně vídáme záběry z bezpečnostních kamer, výpovědi poškozených, nově vražda taxikářky atd.Registr přestupků ,třikrát a dost ,následuje postih , ne vězení ale veřejné práce v obci, v lesích, na poli.
Samozřejmě nejde o celou populaci ale stačí to, není možné udělat pořádek v příspěvcích na bydlení u ubytoven převyšujících mnohdy nájemné bytů v lokalitě, další triky, zastavit výkup kovů od soukromých osob ve sběrně, stačilo by ,že by například staré žlaby a plechy mohla dát do sběru jen firma a cenu sběru si odečíst od zakázky, podobně u plotových dílů , sběrna by také mohla výkup většího množství kovu provést přímo u majitele jež měnil ploty, radiátory atd.Veškerý kovový materiál mimo oplocené soukromé nebo firemní materiály odložený by byl ze zákona majetkem obce a ta by pracovníky v veřejné službě sběr provedla ve prospěch obce.

Zakázané ovoce

21. července 2013 v 19:22 | František
Zakázané ovoce prý nejvíce chutná,kdo jste se ocitli na stromě(cizím),dole řvoucí nervní majitel,kamarádi fuč a on sibere do zástavy kolo,košík nebo tak,případně trvá na okamžitém fyzickém trestu,pochopitelně po slezení.
Zakázané ovoce za socializmu byla erotika,pokoutně dovezené časopisy kolovaly mezi vrstevníky,dále to nebudu pro intimnost rozebírat.Jakmile přišla erotika jaksi naživo s děvčatu kteé usoudili,že ti zpozdilí kluci už dospěli,časopisy skončily někde založené,pozor varuji , zvídaví potomci nebo vnoučata je dovedou i po letech vyštrachat s otázkou,dědo co je to,proč ta ní nemá nic na sobě atak,znáte to ,nebo se Vám takového nic nemůže stát.Dokonce i novomanželka v rámci uklidové manie může skrýš objevit a těžko se ty věci vysvětlují,takže před příchodem osob jako manželka, děti a vnoučata nutno všechny podobné věci schovat nebo zlikvidovat a to schovat je myšleno mimo obytný prostor mezi nářdí,na půdě pod seno,však si poradíte.
Jak z bible víme, Eva díky své zvědavosti ochutnala zakázané jablko v ráji,mocný Bůh zahromoval a vyhnal ji i s Adamem do obyčejného života,což následně postihlo nás všechny,kromě některých vyvolených nebo vychytralých si musíme na živobytí vydělat prací,náš život je limitován fyziologicky stářám a završen smrtí jako jedině spravedlivýmnástrojem běhu života.
Zakázané ovoce mohou být i myšlenky,ideje,touhy,sny ,dokonce i pouhá touha po pravdě,svobodě,poznání a touze objevit a poznat svět.
Ať už žádné ovoce prospívající člověku není zakázané,rozum a přirozená akce,výchova a morálka určí co brát,užívat k naplnění života.Co se mne týká výjimkou by měly být látky tělu a duši škodící jak drogy,tvrdý alkohol nad míru přípitku,různé steroidy,růstové hormony atd.

Statistika na pendrek

14. července 2013 v 21:32 | František
Pokud někdo ze správců blogu bude toto číst zamyslete se, proč od určité doby mám návštěvnost stále nula,reakce na článek zase nula, až na poslední dvě odezvy, téma důchodci a statistika návštěvnosti zase nula.Bere mě to chuť nějak se angažovat,psát do nicoty je stejné jako točit do zdi,tak tu statistiku zrušte a neodrazujte pisatele od vyjádření, jak je možné ,že před cca půl rokem to fungovalo a ze dne na den samé nuly.To si mohu vzít černý fix a psát do komína,bude to jedno.Jinak v tomto období nemám moc času , na rozdíl od některých důchodců jež tráví čas civením kamsi nebo žvaněním v zakouřené putyce,já se nezastavím, máme dům a chalupu, tak stíhám obojí včetně práce na zahradě,skleníku i v lese.

Důchodci

10. července 2013 v 20:40 | František
Toto téma by mne jako důchodce zajímalo ovšem to by musel někdo moje články číst takže pokračuji v protestním udržování účawsti v tomto blogu..